Canbaş Group

5 AYRI KOLDA ÇALIŞAN ŞİRKETİMİZ 2009 YILINDA İBRAHİM CAN VE NURİ BAŞ’IN ÖNDERLİĞİNDE BİRLEŞEREK CANBAŞ GROUP’U OLUŞTURMUŞTUR.
BÖLGENİN EN GÜÇLÜ İNŞAAT, EMLAK, AKARYAKIT, MARKET VE OTOMOTİV ŞİRKETİ OLMANIN HAKLI GURURUNUZ TAŞIMAKTAYIZ.
CANBAŞ GROUP KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA BÜTÜN SEKTÖRLERİNDE YATIRIMLAR YAPMIŞ VE YAPMAYA DEVAM EDEREK GÜCÜNE GÜÇ KATMIŞTIR.
SÜREKLİ ARTAN VE ARTMAYA DEVAM EDEN İSTİHDAM ALANLARINA SAHİPTİR

BAŞKANIN MESAJI
BAŞARILI OLMANIN YOLUNUN, MÜŞTERİLERE MİSAFİR VE ÇALIŞANLARA İNSANİ HASSASİYETLE DAVRANMAK OLDUĞU BİLİNCİYLE ÇALIŞAN BİZLER, AYNI TEMEL İLKELERİMİZİ DÜNDEN BUGÜNE TAŞIMANIN VE DAHA DA GELİŞTİRMENİN KIVANCINI YAŞIYORUZ.
“BAŞARI BÜYÜMEYİ GETİRİR VE BÜYÜME DEĞİŞİM DEMEKTİR”. BİLGİ AKIŞININ ÇOK HIZLI OLDUĞU BİLİŞİM ÇAĞINDA ÜRETİLEN MAL VE HİZMETLERİN KALİTELİ OLMASI TEK BAŞINA YETERLİ DEĞİLDİR. ÜRÜNÜN KALİTE STANDARDI YANINDA, UCUZ VE ZAMANINDA ULAŞTIRILMASININ VE DÜŞÜNCELERİN GECİKTİRİLMEDEN PRATİĞE DÖNÜŞTÜRÜLMESİNİN ÖNEMİ DAHA BÜYÜK HALE GELMİŞTİR.
YENİLENEN İNŞAAT SEKTÖRÜNDE, TEKNOLOJİK BİLGİ BİRİKİMİMİZ, GÜÇLÜ SERMAYE YAPIMIZ, MODERN MİMARİ ANLAYIŞIMIZ, DENEYİMLİ TEKNİK VE İDARİ KADROMUZLA BİRLİKTE NİTELİKLİ PROJELERE İMZA ATMAK TEMEL PRENSİBİMİZDİR. ÜRETTİĞİMİZ HER İŞTE PLANLAMA, ORGANİZASYON VE PROJE AŞAMASINA MAKSİMUM ÖZENİ GÖSTERMEKTEYİZ.
İŞ ÜRETİMİNDE; ÇEVREYE VE DOĞAYA KARŞI DUYARLI, TEKNOLOJİNİN TÜM OLANAKLARINI KULLANAN VE YAPI GÜVENLİĞİNE MAKSİMUM ÖNEM VEREN BİR FELSEFEYE SAHİBİZ.
HEDEFİMİZ, HEM YURT İÇİNDE HEM DE YURT DIŞINDA ÇAĞIN GEREKLERİNE UYGUN, MODERN, SAĞLAM VE KALICI ESERLERE İMZA ATARAK “HUZUR VE GÜVENİN ADI” OLMAKTIR